Lee

Nepatříme nikomu z vás!

24. března 2012 v 11:34 | LeeChceš, aby nás rozdělili kluci. Já ne.

15. března 2012 v 19:44 | Lee
Ahoj, Jak se vám daří ?
po těch šťastných dnech co jsme prožila s kachen se změnili v bválečné pole. Nesnáším když se hádáme. Známe se tak dlouho na to, abychom tohle vyřešili. Nenávidím sama sebe. Nechci nás rozdělovat. Nejdřív kvůli němu pak kvůli němu. Bolí mě všechny slova Bolí mě všechen spor. Pravdou je, že bych se cohvala stejně jako teď ty. Nechtěla bych s tebou probudit. Taky vím, že nechtěla bych toho tolik zahodit. Nechám tomu čas.. Protože ten to vyléči,snad. =(

Dneska jsem seděla a furt cohdila jako tělo bez duše. ani skoro jíst jsem nechtěla protože mi babička dobře vaří. Jedla jsem co jsem mohla. nekouřila jsem celý den Ikdyž jsem moc chtěla. Asik zase poprosím babičku o cígo. A půjdu se unášet slzama na balkon.

Za chyby se platí a já jich udělal dost i přesto se snažím, aby se to spravilo. Neztrácej kvůli klukovi Nejlepší kamarádku. Já už jsem ji ztratila, mám ten pocit. I babička se semnou bavila, uklidňovala mě. Všechno bude v pohodě.

Nakonec jsem se zavřela do pokoje se sluchátky. Nebyla jsem nikde připojená. Pořád jsem jen škitala drtila mysl v pokoji. Myslím, že v tom jdu pokračovat nikoho už nezajímá jak mi je jak se citím. Všem jsem ukradená.

Je všechno tak jak to má být =)

13. března 2012 v 18:43 | LEe
Juchů Prázdniny. Já si je užívám tak jak to má být.Včera u mě spala Kachen. A Rozjeli jsem to v patřičném stylu. Včetně moji segry. Taky s náma včera byli kluci. Ty dvě ucha ze třídy. No stačí mi ty modřiny. Velké přes celé tělo jo Kámoš Ferenc umí štípat na něj už si Budu dávat větší pozor. Prali jsme se toliž na posteli my 4 Kachen Já a Ty dvě ucha. =D

Nejlepší bylo, že jsme se večer stavili taky za naší kámoškou Luckou. Byla sice nemocná, ale nám to nevadilo. Pokecali jsme si a šli se domů Najíst. Potom jsem se Segrou hráli Hru Bad ice scream. =D No prostě to stálo zato. Taky to talčení na posteli díky ukázet a Strašení s horory Dabel v těle. Nakonec jsme na něj nepodívali protože naše DvD nevzalo Kacheniné dvdko. Sakra takže Někdy jindy. =/

Říkám to rovnou pokakame se.. =D Dneska jsme zase byli u mě Doma. Dokonce jsem zklamala. No co jedu dál. Co bych za to dala, Kdyby mohla u mě ještě Kachen Spát. =( Už jsem ji neviděla pár minut a chyběla mi. Když odjížděla sotva mi dala pusu a už jsem ji viděla odjíždět. Jinak jsem od její mamky dostala užasný štrud a chleba a Pár sladkostí. Děkuji za to. štrudl je užasný. Už chápu proč se po něm Kachen Tak oblizovala. Ja jdu Měj se. a užívejte prázdnin kdo je máte jako my. =)
Tumblr_m0543fpw3v1qmfg9bo1_500_large

All I Wanted was you.

10. března 2012 v 11:25 | LEe
Vá zdravím do víkendu. Doufám, že se vám vstávalo krásně. Mě se Pátek povedl jak má být. Nakonec byla sranda ani jsem nečkala jak velký spád to bude mít. Děkuji za účast =DD Teď už vím Co jsem chtěla Vím pravdu. Vím na čem jsem. I přesto se snažím být sama sebou, i Když mě pronásleduje každá minuta, každá vteřina, Každý pohled. Nejratši bych vyměnila celou kuchyň a Celý svůj pokoj. Vyhodila bych postel vyhodila, Koupelnu všechny věci kterých se dotknul. =//

Co jsem to zase udělala. Teď už vím budu navždy sama. Navždy budu sama usínat. Kde jsi ? Kachen už chci pondělí chci tě obejmout vybrečet se ti na rameni a všechno vyřešit. Bolest je silnější než jsem čekala. Než jsem ji chtěla, Ratši mi měl jen lhát zvykla bych si. =(

hrála jsem se Segrou hru Bad Ice cream a Koukala na televizi, uklízela. Jenže pořád nemohu najít jinou myšlenku. Kde jsi ? =( Ať už jsi semnou ať vím, že někomu na mě záleží. Že pro nikoho nejsem loutka na Provázcích za které se jen tahá.
Teď to vidím na peřiny a sluchátka.
Ps: Pondělí výjde Musí...

Zítra to roztočíme Drahoušku(ové)

8. března 2012 v 17:34 | LEe
Ahoj, Jak se Máte?.. Moje nálada se opět aspoň trochu hodila do normálu. Nejen díky tomu, že jsem opět sama sebou. Jen kvuli toho, že zítra to bude den s Velkým D.

Dneska vy škole jsem měla všechno někde jela jsem si svoje. Nakonec co Myslím, že mi povedlo někoho naštvat. Dokonce mi sežrali čokoládu. Prasatka jedny. =DDD Byl to pohodový den ve škole. Proč ? Protože jsem Sama sebou.
Tak já jdu číst slezké písně od Bezruče. Tu budu mít za chvíli přečtenou.
Po škole Semnou šla na oběd moje dobrá kámoška Lucka. Tak jsme si pokecali a Já mohla klidně jít domů. Kde jsem čekala na mou sestru Paju. Šli jsme do knihovny. Tak jsem si vybrala 4 knihy do školy. Strakonický dudák. Malostranské povídky od nerudy. Slezké písně a Dobrodružtví Toma Soera. Snad to stihnu za měsíc přečíst =DDDD

Vy se tu mějte ve Fanfárově a Hlavně žádné deprese! Portože ty vám ničí život a ten máme přece jen jeden! =)

Nemohla jsem se příhlasit no mamrd!

7. března 2012 v 19:33 | Lee
Ahoj Ahoj. Jak se tu máte? Já dost mizerně tři dny jsem se nemohla přihlásit na Tento blog. Buď bylo blbé heslo nebo přezdívka. =DD
Já jsem poslední dobou dost věcí posrala. Tak je chci urychleně hodit do normálu. Což se mi mám pocit na půl povedlo. Chtěla jsem vypadnout ze škody. To co se tam dělo mi bylo u .. Vy víte kde.. =DD Chtěla jsem znova najít sama sebe což se mi dneska povedlo s Mou kamarádkou Květkou zase jsem to byla já ta co se usmívá ta, co jí jsou její problémy u zadku.
Pár věcí jsem si uvědomila, Proto se těším na Pátek až spolu s Kachen probereme všechno co se stalo a vyřešíme ten problém jednou provždy. Kvuli němu přece nepřeruším přátelství s někým koho Miluju! Stejně se zachoval jako Hajzl. Nekdo mi to říkal. Musela jsem na to přijít sama. On porušil slib, já porušela ten Svůj co už. =) život jde dál.

Teď to vidím na dopsání eseje do Potravin a Půjdu se osprchovat. Dát si čaj a svá antibiotika. A půjdu si jen tak lehnout k televizi. Jeden Krok. Trochu se citím divně možná je to tím, že bych měla ležet doma. A Ne ve škole. To je fuk. Já jdu Aloha a krásný zbytek večera.
Tuhle písničku máme rády.

Proč si přidám tak sama.

4. března 2012 v 13:19 | LEe
Ahoj, Vás zdravím i já. Před chvíli jsem Obnovila svůj blog. kdy jsem napsal dost dlouhý článek. Po tomhle týdnu ani nemluvím. Byl pro jako život v temnotě. Nuceně jsem se smála. Tvářila se jakoby nic. Nešlo to byla jsem tělo bez duše. Nálada se mi zpravila Až v Pátek. Všímal jsi mě. Celou posledníí hodinu. Pan H. Byla jsem tak ráda, zlepšíla se mi nálada.Teď zrovna pokulhávám. neozval se. Tak já se vnucovat nebudu. =)
Tento víkend byl pro mě fajn spala u nás teta Iva ze slovenska i z děckama. Měli jsme se jako vráji. Palčinky a samé dobroty.mmm =P To bylo pokecali jsme popili já jsem se přiučila pár věcí s její kuchyňe. Snad Se mi zlepší nálada Když budu teď psát svůj příběh. Kdybyste chtěli tady je můj druhý článek
http://leminek02.blog.cz/1203/je-to-sice-pekne-ale-jeden-clanek-napisu-za-tyden.Nechce se mi to tu vypisovat. A vy se tu teda Mějte.

Tumblr_lzuzakyw021qbjt25o1_500_large

Holky se zamilujou do toho co slyší... Kluci do toho co vidí....

28. února 2012 v 15:54 | LEe
ÁÁ, tak už zase sebou mám užasné dny. Ikdyž jsem si náladu ihned skazila. Včerejší večer jsme si s Kachen patřičně užili. Dokonce jsme se spolu i koupali =DD Konec Prostě. Ráno jsme teda jeli na ty Jatka, Které jsme měli slíbené. V pohodě jsme Dorazili a Sešli se ve 12 lidech. Cesta Vlakem byla Užasná. Oči na šťopkách. Nemohla jsem přestat sledovat Mého spolužáka. Strasně se mi libí.
Cestou na Těšínká jatka jsem si stihli zakouřit.Viděli jsme Jakým stylem se zabíjí prase a jak se všechno porcuje. Chudáčči. Stálo to za to a jsem ráda, že jsme tam byli. Když jsme dojeli z jatek. udělali jsme si s Kachen obě kafe a já připravila malou sváču jako náš oběd. Před Malou chvíli odjela domů. Už teď mi chybí. Tak a teď když už jsem v teple, pryč od toho počasí můžu v klidu psát svůj příběh dál. =)) Tak se tu mějte. papa.

Zastavím celý svět.

3. září 2011 v 12:23 | LEe
Hello How are you ?... :)
První víkend v žáří, musím uznat zatím docela pohoda. Ve škole Jsem byla Jako alenka v říši divů Znám to tam po tom roce si myslím až moc. Natož když tam letos s kachen Máme tolik známých prváků. :D
Vídim to na víkend doma,nikam se mi nechce. Až ne neděli to musím nakoupit věci do školy a na praxi. Odpoledne je den otevřených dveří v divadle tak tam a mamkou a mou kamarádkou jdeme. Bude to docela sranda.
Kachen včera odjela na Oslavu od Jejího kluka. Takže jsem na blogu teď sama. Ale to přece nevadí já už si to nějak zařídím. Hlavně ať si to Kočena Užije ten víkend :P
Přeju jím to. Ikdyž bych to samé chtěla zažít taky. Já mám času dost. Na Co spěchat ,že ? :D
No nic tak se mějte a užite si víkend!

Trochu to bolí.

28. srpna 2011 v 18:34 | LEe
HI!
Ako sa vám darí.? Já si sice poslední dny prázdnin užívám,ale dochází mi. Přijde škola a Já nebudu mít čas na nic jen na učení a mučení se vlastními myšlenkymi. Jako teď po tomto víkendu si nemůžu stěžovat. Bylo krásně teplo a já s oddílaky stravila malování,povídaní a Popíjení.Za to když jsem se v úterý před víkendem probudila u kámošky,bylo mi tak divně smutno. Něják se to ve mě kupí ta bolest,nejistota.
Něco uvnitř mě mě žere jestli tak nebo onak. Každou noc se mi zdá ten stejný sen ze kterého jsem na prážky protože není realný. Bůh ví jak to všechno co se teď dějě dopadne.
Nakonec ani nevím i kerým s těch dvou budu.Je čas jít dál a nechat čas plynout. Ještě tři dny a půjdeme s KAchen na praxi. Marně se modlíme aby nás dali spolu. Což si obě myslím,že nedají. uvidíme.
Chybí mi to čehu se říká sedět vedle někoho koho máte rádi. Povídat si o věcech jak už venku tak i na netu. Když nevím na čem jsem Ikdyž doufám možná to bude zbytečné. Obejmutí a Pusa na ucho.Ta blízkost.
A nebo druha(ý) strana filmy a válení v posteli. Nakonec jsem s toho s pasti já sama. Ikdyž o tom ani jeden netuší co se dějě v mé hlavě.

Perlička dne:Dneska jsme se setkali dohromady s naší kámoškou Mili. Spí u mě tak jsme se hne vyfotili. Ta holka Má šlehu proto ji tolik Milujem. Tak Se tu mějte !♥

Užasné dny.

23. srpna 2011 v 22:32 | LEe
Aohj ahoj.
Já jsem se měla docela fajn. Včera jsem ztravila s mou nejlepší Kámoškou. Zpívali jsme a trenovali své hlasy na abychom mohli natočit nahrávku a hodit to na net možná se nám povede někoho sehnat.Večer jsem odfrčala za mou kámoškou Mili a Kamarádem. Byla jsem ráda za ten večer a i za to,že jsem nemusela jet domou. Když ráno odfrčela domou.Po obědě jsem frčela ven, som doma na netu se domluvila,že pojedu zase do hrabové :DD. Neříkam nic bylo mi tam fajn,po dlouhé době jsem byla nějaká happy. Zítra mám taky plno!! No,kdybych měla chrnout poslední tři dny tak bych tu byla do zítra to všechno co mám v hlavě se nedá popsat. Mám tam takový bordel!! :(( Jednou jsem myšlenkama tam podruhé zase někde jinde. Je konec prázdin tak se snažte oba.Pokud o mě někdo má vůbec zájem.

Kráčaním strácajú sa roky.

22. srpna 2011 v 8:57 | Lee
Ahooj, Tak co jak se vám tu daří?
Já jsem zrovna přijela z víkendu plného slunce a výletů. S Mamkou a Jejím bratrem jsme Byli na víkend u tety. Tam jsem netušila,že znám tak pěkného kluka,už od mala. Viděla jsem tetu kterou jsem viděla v 6 letech. Když sme tam byli na dovolené ještě s mých taťkou. No, co už nejsme rodina jako předtím to mě mrzí. Život jde dál poslední dny prázdnin si hodlám pořádně užít včetně dneška :) Doufám,že i vy si je užijete!
Tak se tu mějte blogaři.
Ps: užívejte si toho sluníčka. :DDD

Moje.[Lee]

8. května 2011 v 20:44 | L/K
Už pár roků se bavím psaním vlastních veršů a veršíků.
Ani nevím jak jsem k tomu došla,zvala jsem papír a tužku. Je to dá se říct má forma deníku,ale u některým mě napadly jen tak některé podle života.Doufám, že vám budou líbít.
24 Hodin.
Ve chvíli tolik věcí tě napadá,
jen to tak divně vypadá.
uniknout z vězení ve výtáhu,nemožné.
však napadají mě myšlenky nemožné.
Tvých posledních 24 hodin brzo skončí,
zatímco ty jsi ve výtahu, minuty trčí.
Zima je tady.
Zima je už je tady,
já mám plno sněhu za zády.
Vánoce na mém prahu,
já nesnáším tu všechnu námahu.
O vánocích by měly být všichni šťastní,
to jenom nás jsou pořád nešťastní.
Proč dochází mi že nemá smysl se smát,
když každý má pocit jenom vše brát.
Štěstí.
Jak málo stačí ke štěstí,
když nic není je to smetí.
Snaž se vnímat co se děje,
než ti zbyde jen poslední naděje.
Ta rychle zmizí jako dým,
a tobě zbyde čistý stín.
Prázdnota?
Hrozím se prázdnoty,
pronásleduje mě každý den.
V noci citím její hroty,
nechci na svět onen!
Není lehké prát se s myslí,
přitom něvědět co si myslí!
Nedám na sobě nic znát,
jenom se s myslí budu tajně prát!

*Lee*

28. dubna 2011 v 18:03 | L/K


 
 

Reklama