Únor 2012

Sluchátka do uší a mám tě v piči.

29. února 2012 v 20:16 | Kachén |  Kachén

Ano jsem sprostá takhle na večer ale mám k tomu důvod! Tak úžasný den byl dneska. Dodívala jsem se na první sérií The L Word a zítra začínám druhou. Nakonec jsem se nemusela učit do dějepisu protože nám zítra odpadá, školu máme až na děvet hodin a budeme končit už po paté vyuč. hodině, ale k čemu mi dneska byli samé dobré zprávy a tak fajný odpočinkový den, když teď na večer přišla ta největší rána? Moje babička, maminka od taťky je v nemocnici na přistrojích a prý jí nezbývá moc času! Před dvěma týdny jsme za ní s miláčkem byli a byla v pohodě a teď tohle? Mám nepříjemný pocit. Jsem sama doma s bratrem a jen čekám co bude jak naší příjedou domů. Potřebuji zavolat miláčkovi, potřebují cigaretu. Jsem v piči.

Blogs we like.

29. února 2012 v 14:59 | L/K
Je to lehké. Pokud máš zájem o to aby jsme si navzájem chodili na blogy a komentovaly články stačí jen napsat:

Přezdívka:

Blog:

Souhlašíš s tím, že opravdu si budeš číst naše články a nebudeš psát komentáře ve stylu supr nadpiš článku apod.

Na Váš blog napíšem jestli Vás berem nebo ne, snad se Vás ozve co nejvíce :)

Žaludek na vodě.

28. února 2012 v 22:33 | Kachén |  Kachén

Ne. Na té fotce nejsem já, kdyby se náhodou někdo ptal. No ale jdeme k článků.
Jakoby mi moje tělo začínalo reagovat až teď na ten zápach na jatkách. Mám od toho načichlé oblečení, které jsem už hodila do pračky a smrdí mi vlasy. Cítím samou uzeninu a krev od těch zvířat. Dokonce cítím i takovou dívnou pachuť v ústech a nepomáhá mi na to ani pití. Je mi nějak špatně od žaludku. Jsem ráda, že zítra musím hlídat bráchu takže nejdu do školy. Dlouho si pospím a snad si mé tělo zvykne už na čisté ovzduší. Ty jatka byli fakt síla. Hned co jsme přišli do šaten jsme na sebe oblékli bílí plášť, dostáli mě síťové čepky na hlavu a já jsem si i radši vzala na boty i návleky čehož jsem opravdu nelitovala protože kam jsem šlápla byla krev, chlupy, ledviny, dokonce i oči! Viděli jsme naživo zabijačku prasat. Kamarádka jak je viděla se rozplákala a já pištěla na celé kolo, protože jak to jedno prase už omráčené viselo na háku tak hýblo kopytem a přímo mi do ramena. Tak se podívám co to je a teď se dívám na své rameno a tam kopyto od prasete. Pokud vás zajímá jak to všechno vypadalo tak si přečtěte tady článek na mém blogu co mám s miláčkem >> http://cute-couple.blog.cz/1202/pripadam-si-jak-maly-bravek Nechce se mi to totíž všechno vypisovat už po druhé :D

Holky se zamilujou do toho co slyší... Kluci do toho co vidí....

28. února 2012 v 15:54 | LEe |  Lee
ÁÁ, tak už zase sebou mám užasné dny. Ikdyž jsem si náladu ihned skazila. Včerejší večer jsme si s Kachen patřičně užili. Dokonce jsme se spolu i koupali =DD Konec Prostě. Ráno jsme teda jeli na ty Jatka, Které jsme měli slíbené. V pohodě jsme Dorazili a Sešli se ve 12 lidech. Cesta Vlakem byla Užasná. Oči na šťopkách. Nemohla jsem přestat sledovat Mého spolužáka. Strasně se mi libí.
Cestou na Těšínká jatka jsem si stihli zakouřit.Viděli jsme Jakým stylem se zabíjí prase a jak se všechno porcuje. Chudáčči. Stálo to za to a jsem ráda, že jsme tam byli. Když jsme dojeli z jatek. udělali jsme si s Kachen obě kafe a já připravila malou sváču jako náš oběd. Před Malou chvíli odjela domů. Už teď mi chybí. Tak a teď když už jsem v teple, pryč od toho počasí můžu v klidu psát svůj příběh dál. =)) Tak se tu mějte. papa.

Lávka k samotě.

27. února 2012 v 21:56 | Kachén. |  Kachén
Konečně jsem se u svojí Lee. Dnešní praxi jsem přežila. Byla sranda a celkově to bylo takové pohodové. K Lee jsem dojela nějak po té půl třetí a hned jsme šli za naší kamarádkou Mary. kde jsme pořád pařily na písničku popular.Lee potom odešla do oddílu a já jsem nechtěla být u ní sama doma tak jsem po sto letech byla s mojí Lucy. Teď mi tu pod nosem voní bagety a čaj co Lee nachystala a čekáme až se nám načte The L Word na zkouknito. Zítra konečně jatka. Těšííím se :P
To jsou moje koule.

26. února 2012 v 20:20 | Kachén |  Kachén
Oh no,
Ty víkendy vždycky tak rychle uběhnou hlavně když jsem po jeho boku. Sice jsem byla dolámaná z praxe a štve mě že zítra zas budu muset sedm a půl hodin trčet v hotelu Harmony ale nejvíc mě štve že budu s mým drahým až v pátek. Jsem naprosto přejezená máslové popcornu a nabitá dalšími úžasnými zážitky. Teď jen počkám až drahý dojede domů, pošle mi to co mi slíbil a ještě mu půjdu zavolat a dát si žvárko. Zas do pátku sama. Jen telefon, skype a cigarety. I tak mám úžasný život. Jinak do středy máme u sebe pejska od babičky, takže tu máme aspoň veselo a já se budu moc s kým mazlit když už tu nemám miláčka. Zítra spím u své nejlepší kamarádky a druhé majitelky tohodle blogu. V útery totíž jedem ze třídou do Těšína na jatka, takže očekávejte hodně zážitků.

Heslo neznámé ale tak jedem dál.

22. února 2012 v 21:58 | LebenSphase |  Kachén
Hello,
Opětovně nás chytla tá velká chuť tu psát. Jak dlouho jsme tu nebyli? Půl roku? Nebudu se Vám tu omlouvat. Blog není povinost, takže se prostě uspokojte s tím že jsme zpátky a opravdu to tu chcem rozjet. Sranda je že neznáme heslo. Nebýt našeptaváče tak tu tenhle článek ani nepíšu. Zítra s Lee změníme heslo. Musíme vymyslet něco co si budeme pamatovat ikdyby jsme se tu zas dlouho neobjevili. Dnešní den úžasný. Prožitý s miláčkem u dívání se TVD a papaní čokoládky a blbnutí přes webkameru. Zítra budu blbnout s bráškou a už se na to těším. Aspoň nějaké odreagování budu mít před praxi. Dobrou noc lidi, zítra se Vám tu snad ozve i Lee.