Srpen 2011

Trochu to bolí.

28. srpna 2011 v 18:34 | LEe |  Lee
HI!
Ako sa vám darí.? Já si sice poslední dny prázdnin užívám,ale dochází mi. Přijde škola a Já nebudu mít čas na nic jen na učení a mučení se vlastními myšlenkymi. Jako teď po tomto víkendu si nemůžu stěžovat. Bylo krásně teplo a já s oddílaky stravila malování,povídaní a Popíjení.Za to když jsem se v úterý před víkendem probudila u kámošky,bylo mi tak divně smutno. Něják se to ve mě kupí ta bolest,nejistota.
Něco uvnitř mě mě žere jestli tak nebo onak. Každou noc se mi zdá ten stejný sen ze kterého jsem na prážky protože není realný. Bůh ví jak to všechno co se teď dějě dopadne.
Nakonec ani nevím i kerým s těch dvou budu.Je čas jít dál a nechat čas plynout. Ještě tři dny a půjdeme s KAchen na praxi. Marně se modlíme aby nás dali spolu. Což si obě myslím,že nedají. uvidíme.
Chybí mi to čehu se říká sedět vedle někoho koho máte rádi. Povídat si o věcech jak už venku tak i na netu. Když nevím na čem jsem Ikdyž doufám možná to bude zbytečné. Obejmutí a Pusa na ucho.Ta blízkost.
A nebo druha(ý) strana filmy a válení v posteli. Nakonec jsem s toho s pasti já sama. Ikdyž o tom ani jeden netuší co se dějě v mé hlavě.

Perlička dne:Dneska jsme se setkali dohromady s naší kámoškou Mili. Spí u mě tak jsme se hne vyfotili. Ta holka Má šlehu proto ji tolik Milujem. Tak Se tu mějte !♥

I Believe I Can Fly.

28. srpna 2011 v 12:50 | Kachén |  Kachén
Hallo darligns,
Bohužel jsem se už vrátila z baráku a moc mě to štve protože tam zůstal můj miláček. Chtěla jsem tam být taky jenže mamka už dneska musela do práce a kdo by hlídal Adama! Včera jsem byla tak zoufalá, že jsem si v noci musela zase pobrečet. Ani mi nevadilo, že bouřka je byla jsem myšlenkama naprosto mimo. Pořád vzpomínám na ty dva dny s láskou. Jak jsme se dívali spolu na pravá tvář vášně, byli jsme spolu v bazéně,udělali jsme si procházku po Petřvaldě a na naše loučení. Loučili jsme se asi 10 minut a to úplně vzadu na naší zahradě. Bylo to tak zvláštní, tajemné, když nad námi byly mraky a vzadu se k nám blížila bouřka a kolem nás byl silný, studený vítr. Ještě teď mi běhá mráz po zádech když si na to vzpomenu x)) jenže teď sedím doma sama a chystám se sama dívat na další díl pravé tváře vášně a sama jíst pizzu. Achjo. :(

Tak krásně zamilovaná.

25. srpna 2011 v 21:40 | Kachén |  Kachén
Hallo bejbs,
nikdo v životě mi ještě nenapsal nebo řekl, že chce žít jenom pro mě a milovat jenom mě. Proto si vážím, že ON byl ten první a ještě teď jsemz toho štěstím dojatá. Dnešní den jsem strávila s Lucy. Zašly jsme si na ostružiny do lesa a dívaly jsme se na pravá tvář vášně a steet dance 3D. A zítra jedu na chatu a Lee pojede na stany nebo co mi to vlastně psala, takže tu obě dvě nebudeme :) Dobrou noc a sladké sny :)

Užasné dny.

23. srpna 2011 v 22:32 | LEe |  Lee
Aohj ahoj.
Já jsem se měla docela fajn. Včera jsem ztravila s mou nejlepší Kámoškou. Zpívali jsme a trenovali své hlasy na abychom mohli natočit nahrávku a hodit to na net možná se nám povede někoho sehnat.Večer jsem odfrčala za mou kámoškou Mili a Kamarádem. Byla jsem ráda za ten večer a i za to,že jsem nemusela jet domou. Když ráno odfrčela domou.Po obědě jsem frčela ven, som doma na netu se domluvila,že pojedu zase do hrabové :DD. Neříkam nic bylo mi tam fajn,po dlouhé době jsem byla nějaká happy. Zítra mám taky plno!! No,kdybych měla chrnout poslední tři dny tak bych tu byla do zítra to všechno co mám v hlavě se nedá popsat. Mám tam takový bordel!! :(( Jednou jsem myšlenkama tam podruhé zase někde jinde. Je konec prázdin tak se snažte oba.Pokud o mě někdo má vůbec zájem.

Miluj mě věčně.

23. srpna 2011 v 20:40 | Kachén |  Kachén
Hallo darlings,
tak krásně jsem se měla s láskou u něho ve Frýdku až je mi do pláče že trčím zase doma!! Byl tam takový klid, žádný uřvaný a protivný brácha, měli jsme tam čas jenom na sebe. Achjo proč všechno nemůže trvat věčně? Před chvíli jsem se vrátila i z našého nového baráčku. Už se těším jak se tam všechno doděla a čáu Ostravo. V pátek tam jedem zase a to už tam bude semnou i miláček tak si to tam více užiju. Teďkom se jdu dívat na Street Dance 3D Tak dobrou noc :)

Kráčaním strácajú sa roky.

22. srpna 2011 v 8:57 | Lee |  Lee
Ahooj, Tak co jak se vám tu daří?
Já jsem zrovna přijela z víkendu plného slunce a výletů. S Mamkou a Jejím bratrem jsme Byli na víkend u tety. Tam jsem netušila,že znám tak pěkného kluka,už od mala. Viděla jsem tetu kterou jsem viděla v 6 letech. Když sme tam byli na dovolené ještě s mých taťkou. No, co už nejsme rodina jako předtím to mě mrzí. Život jde dál poslední dny prázdnin si hodlám pořádně užít včetně dneška :) Doufám,že i vy si je užijete!
Tak se tu mějte blogaři.
Ps: užívejte si toho sluníčka. :DDD

Hlaďal som ťa si moj sen.

18. srpna 2011 v 22:29 | Kachén |  Kachén
Brý večír prťata,
konečně se čím dál víc blíží pátek a já za pár hodin už konečně budu se svým miláčkem. Věci už mám sbalené od pondělka, až tak moc jsem se těšila a byla aktivní :D Tenhle víkend si užiju na sto procent!! Vůbec mi nevadí, že mě bolí zuby z rovnátek a nebo, že jsem právě dneska chytla své dny. Tento víkend mi nikdo nepokazí xP Jedině snad kdyby mi mamka nedala žádné peníze, protože by mě zajímalo jak bych tam pak vydržela tři dny bez cigar a bez big shocku :DD ale maminka určitě něco dá, takže je to okééy :)) Takže dobrou noc blogaři mojí a sladký sny <3

K.

Dobré ráno a sladké sny.

18. srpna 2011 v 9:09 | Kachén |  Kachén
Good morning,
jak jste se dneska vyspali? x) Mě se ani nemusíte ptát s Lucy jsme nespali celou noc. Skajpovali jsme si s mojím zlatíčkem, který si pochvilce sundal triko tak jsem slintala přes webkameru :D Pak jsme se dívali na horor Rec. Lucy mi tam ruku drtila a já jsem při některých scénkách málem nedýchala :D Ani nevíte jak jsem unavená do toho mám své dny, takže mě brutálně bolí břicho :( Takže dneska to vidím na relaxaci v posteli. Sice jsem chtěla napsat Lee ať se zamnou staví a podívá se na dvd Tokio Hotel Zimmer 483, ale ve svých myšlenkách se vidím už v posteli :D Takže jdu si dát své poslední žvárko (hlavně že jsem Lucy říkala, že mi ty cíga musí vydržet do zítřka :DD ) a jdu spát xP Brou noc.

Smažený hermelín+Big Shock.

17. srpna 2011 v 18:20 | Kachén |  Kachén
Hallo,
dnešní den je naprosto parádní ikdyž jsem se musela po 1Oti dnech rozloučit s miláčkem. Ale uvidím se s ním pátek tak není prečo smutnit. Za hodinu už by ke mně měla dorazit moje nejlepší kamarádka Lucy, bude dneska u mě doma spát takže se maximalně těším =)) Taťka dneska udělal na oběd smažený hermelín xP Bože já mu malem jeho nohy líbala :D A teď si jdu vzít Big Shock, který jsem si koupila a žvárko... Nojoo tak kouřím xP Taak páá :-*
K.